این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
 
اختتامیه هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان                برنامه زمانبندی (کنداکتور) هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان - روز اول (سه شنبه 11 اسفند94)
اختتامیه هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان
مراسم اختتامیه هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان با موضوع سازه های بتنی ضرورت ها و الزامات عصر روز چهارشنبه 12 اسفند 94 برگزار شد.
1394/12/12 ادامه مطلب


نشست رسانه‌ای هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان، سازه‌های بتنی، ضرورت‌ها و الزامات
نشست رسانه‌ای هفتمین همایش مقررات ملی ساختمان، سازه‌های بتنی، ضرورت‌ها و الزامات امروز هشتم اسفندماه با حضور حامد مظاهریان معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، رضا شیخ انصاری معاون دفتر مقررات ملی ساختمان و محمدجواد عرفانیان‌‌جم مشاور معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و اصحاب رسانه در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.
1394/12/08 ادامه مطلب


جلسه هم اندیشی كميته اجرايي هفتمين همايش مقررات ملي ساختمان با فعالان و سرمايه گزاران صنعت ساختمان منطقه آزاد قشم
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان هرمزگان، جلسه هم اندیشی كميته اجرايي هفتمين دوره همايش مقررات ملي ساختمان با فعالان صنعت ساختمان منطقه آزاد قشم در سالن جلسات هتل خليج فارس قشم برگزار شد.
1394/12/04 ادامه مطلب


حضور در همایش مقررات ملی ساختمان معادل یک دوره ارتقاء پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی و کاردانهای فنی
حضور در همایش مقررات ملی ساختمان معادل یک دوره ارتقاء پایه پروانه اشتغال بکار مهندسی و کاردانهای فنی احتساب می گردد
1394/11/18 ادامه مطلب


قابل توجه متقاضیان حضور در همایش
شرکت در این همایش معادل یک دوره ارتقاء پایه برای دارندگان پروانه اشتغال به کار محسوب می گردد.
1394/11/12 ادامه مطلب


 برگزاری جلسه کمیته علمی، با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی و اساتید برجسته این حوزه
با عنایت بر خداوند متعال و با عزم مسئولین وزارت راه و شهرسازی و دانشگاه صنعتی امیرکبیر و اساتید این حوزه ، جلسه بحث و تبادل نظر پیرامون چارچوب علمی این همایش، در روز چهارشنبه مورخ1314/11/07 رأس ساعت 11:30 در محل دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار گردید.
1393/11/07 ادامه مطلب


  معرفی همایش
بحران مسکن موضوع روز مباحث فنی و اقتصادی دست‌اندرکاران ساخت و ساز و مدیران اجرایی است.‏
روی آوردن به تولید صنعتی و انبوه‌سازی مسکن برای مهارگرانی و کمبود آن یکی از راهکارهای پیشنهادی ارائه شده از سوی کارشناسان است. با توجه به ناچیز بودن سهم تولید صنعتی ساختمان در کل ساخت و سازهای کشور، تلاش گسترده‌ای برای افزایش سهم صنعتی‌سازی آغاز شده است.‏
حرکت به سوی صنعتی سازی، نیاز به پیشرفت هم‌زمان تمام صنایع دارد. با توجه به اینکه مقاومت، پایداری و بادوام بودن ساختمان یکی از خروجی‌های صنعتی‌سازی است؛ در این میان نقش بتن به عنوان یک ماده مهم و استراتژیک در ساخت سازه‌ها اهمیت بسزایی پیدا می‌کند.و استفاده از بتن به عنوان یکی از مصالح بسیار مهم که نقش مؤثری در توسعه پایدار به عهده دارد، از آن عنصری نام آشنا، فراگیر و غیرقابل جایگزین ساخته است، به نحوی که نقش آن در اقتصاد کشورها از جنبه‌های مختلف تولید، اشتغال، محیط زیست و توسعه بسیار اساسی و تعیین‌کننده شده است.
پیچیدگی و ویژگیهای این عنصر آبادانی موجب شده است که تحقیقات دامنه‌دار و وسیعی در حوزه مختلف آثار جزیی و کلی آن در اغلب دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی کشورها انجام شود. تعامل علمی بر روی نتایج طرحهای پژوهشی و آخرین دستاوردهای فنی و تخصصی که در شناخت ویژگیهای گوناگون آن، برای شرایط محیطی مختلف از یک طرف و دریافت رفتار آن تحت بارگذاریهای متنوع، از طرف دیگر موجب می‌شود تا ضمن آشنایی با پیشرفت‌های علمی و فناوریهای جدید، امکان ارزیابی آسیب‌های وارده بر ابنیه بتنی بر اثر لرزه‌خیزی و سایر مشکلات مربوط به بتن و اجزای آن، حاصل آید. نظر به اهمیت این عنصر حیاتی،همایش « سازه‌های بتنی، ضرورت‌ها و الزامات» با هدف بررسی الزامات مقررات ملی ساخت در حوزه بتون به منظور دستیابی به ساختمانهای سبک و مقاوم از طریق افزایش مقاومت بتن و کاهش وزن و آشنایی با فناوریها و فرآورده‌های جدید در زمینه‌های مرتبط با بتن و سازه‌های بتنی ، در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.
 
  محورهای همایش
- بتن و ملاحظات اجرایی
- طراحی سازه های بتنی
- طراحی معماری بتن
- طراحی بر اساس دوام
- سیمان های آمیخته و توسعه پایدار
- فناوری های نوین بتن
- مبحث نهم و نگاه به آینده
- تعمیر و تقویت سازه های بتنی
- قابلیت‌های فرمی و فنی بتن در شکل‌دهی فضا
- استفاده‌های معمارانه بتن 
- تکنولوژی‌های نوین بتن در معماری
نامه ها
دستورالعمل ها و شیوه نامه ها
تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری همایش : 11 و 12 اسفند ماه 1394

دبیرخانه همایش

محل برگزاری همایش :استان هرمزگان – شهر بندرعباس- هتل هرمز

 

برگزار کنندگان همایش : وزارت راه­ و­شهرسازی،,اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان،شرکت همایش سازان بین المللی ایریانا بوم(مجری)، شرکت مشاورین نگاه شگرف 

آدرس دبیرخانه تهران : تهران میدان آرژانتین – ابتدای خیابان الوند – جنب بیمارستان کسری پلاک 23 واحد 11

تلفن : 88664725-021 ----88196840-021

 فکس : 88664980-021
 
آدرس دبیرخانه بندرعباس: بندرعباس - کوی فرهنگیان - خیابان ابن سینا - ساختمان شماره 2 - وزارت راه و شهرسازی

تلفن: 33334875-076


يكشنبه 21 آذر ماه 1395

 
برگزار کنندگان
حامیان
  به صفحه تلگرام ما بپیوندید